Tarımevi Tarımsal Faaliyetler

Tarımevi ;  2015 yılı itibariyle faaliyetlerine başlayarak kanatlı, büyükbaş ve küçükbaş sektörlerinin ihtiyaçları doğrultusunda gerek iç piyasadan, gerek ithal olarak tedarik ettiği ham madde ve yem katkı maddelerini sürdürülebilir şekilde kullanıcılarla buluşturmaktadır.

Ürünlerimizi temin etme ve kullanıcılarıyla buluşturma sürecinde, alanında donanımlı ekibiyle birlikte sektör dinamiklerini göz önünde bulundurarak talep edilen uygun ürünleri gerekli koşullarda tedarik edip depolama ve kullanıcılarına ulaştırma hizmeti vermekteyiz.

Firmamızın yüksek teknolojik imkanları doğrultusunda ; tedarikini sağladığımız ham maddeler ve bizden kontrol edilmesi talep edilen ham madde numunelerinin düzenli şekilde analizlerini yaparak müşterilerimize hayvan beslenmesi konusunda sağlıklı ve kontrol edilebilir sonuçlar sunmaktayız.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ve doğru ürün ile karşılayarak değer oluşturmayı esas alan firma yapımız, müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz doğrultusunda faaliyet alanında en iyi hizmet ve kaliteyi sunmak.

Vizyonumuz

Hizmet ve ürün kaliteesiyle sektörde iş ortaklarımızın birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak.

Değerlerimiz 

Müşteri odaklı, sürdürülebilir ilişkiler yaratabilen, dürüst, dinamik, güvenilir, takım çalışmasına yatkın.

Tarımevi Tarımsal Faaliyetler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön