Hakkımızda

Büyükbaş, Küçükbaş ve Kanatlı Hayvanlarınızın Yemlerine Değer Katmak İçin Buradayız.


TARIMEVİ TARIMSAL FAALİYETLER , yıllık yarım milyar Türk Lirası ciroyu aşan hammadde satışı yapmaktadır.
 
TARIMEVİ, 2015 yılı itibariyle faaliyetlerine başlamış olup büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı sektörlerinin ihtiyaçları doğrultusunda yem katkı maddelerini gerek iç piyasadan, gerek ithal olarak tedarik eder ve sürdürülebilir şekilde kullanıcılarıyla buluşturur.
 
TARIMEVİ, ürünlerimizi temin etme ve kullanıcılarıyla buluşturma sürecinde; alanında donanımlı ekibiyle birlikte sektör dinamiklerini göz önünde bulundurur. Talep edilen uygun ürünleri gerekli koşullarda tedarik edip depolama ve kullanıcılarına ulaştırma hizmeti verir.
 
Firmamız yüksek teknolojik imkanları doğrultusunda; tedarikini sağladığı yem katkı ve bizden kontrol edilmesi talep edilen yem katkı numunelerinin düzenli şekilde analizlerini yapmaktadır. Şirketimiz, müşterilerine hayvan beslemesi konusunda sağlıklı ve kontrol edilebilir sonuçlar sunmaktadır.
 
 TARIMEVİ, kendisine edindiği misyon ile müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ve doğru ürün ile karşılayarak değer oluşturmayı esas almaktadır. Müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz doğrultusunda en iyi hizmet ve kaliteyi sunmaktadır.
 
TARIMEVİ, hizmet ve ürün kalitesiyle sektörde iş ortaklarımızın birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamaktır. 
 
TARIMEVİ, edindiği müşteri odaklı olma, sürdürülebilir ilişkiler yaratabilme, dürüst, dinamik, güvenilir ve takım çalışmasına yatkın şirket olabilme değerleri ile var olmaktadır.
Başa dön