Elementor #350

Yem Ham Madde

 

Tarımevi Tarımsal Faaliyetler San. Tic. Ltd. Şti; 2015 yılı itibariyle faaliyetlerine başlayarak kanatlı, büyükbaş ve küçükbaş sektörlerinin ihtiyaçları doğrultusunda gerek iç piyasadan, gerek ithal olarak tedarik ettiği ham madde ve yem katkı maddelerini sürdürülebilir şekilde kullanıcılarla buluşturmaktadır.

Ürünlerimizi temin etme ve kullanıcılarıyla buluşturma sürecinde, alanında donanımlı ekibiyle birlikte sektör dinamiklerini göz önünde bulundurarak talep edilen uygun ürünleri gerekli koşullarda tedarik edip depolama ve kullanıcılarına ulaştırma hizmeti vermekteyiz.

Firmamızın yüksek teknolojik imkanları doğrultusunda ; tedarikini sağladığımız ham maddeler ve bizden kontrol edilmesi talep edilen ham madde numunelerinin düzenli şekilde analizlerini yaparak müşterilerimize hayvan beslenmesi konusunda sağlıklı ve kontrol edilebilir sonuçlar sunmaktayız.SAYEM Yem Katkı Ürünleri

SAYEM, yıllık 100 milyonu aşkın ciroyla hammadde ithalatı yapan Tarım evi şirketimize bağlı olan markamızdır.

SAYEM, 2015 yılı itibariyle faaliyetlerine başlamış olup büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı sektörlerinin ihtiyaçları  doğrultusunda yem katkı maddelerini gerek iç piyasadan, gerek ithal olarak tedarik eder ve sürdürülebilir şekilde kullanıcılarıyla buluşturur.

SAYEM, ürünlerimizi temin etme ve kullanıcılarıyla buluşturma sürecinde; alanında donanımlı ekibiyle birlikte  sektör dinamiklerini göz önünde bulundurur. Talep edilen uygun ürünleri gerekli koşullarda tedarik edip  depolama ve kullanıcılarına ulaştırma hizmeti verir. 

Firmamız yüksek teknolojik imkanları doğrultusunda; tedariğini sağladığı yem katkı ve bizden kontrol edilmesi talep edilen yem katkı numunelerinin düzenli şekilde analizlerini yapmaktadır. Şirketimiz, müşterilerine hayvan beslemesi konusunda sağlıklı ve kontrol edilebilir sonuçlar sunmaktadır. 

SAYEM Pet Food

2018 yılı itibariyle de dijital pazarlama markası olan Bolpati ile kedi ve köpek maması sektörüne dahil olup 2021 yılı itibariyle de kendi markası SAYEM ile sahada yer edinmeye başlamıştır.

SAYEM, ürünlerimizi temin etme ve kullanıcılarıyla buluşturma sürecinde; alanında donanımlı ekibiyle birlikte sektör dinamiklerini göz önünde bulundurarak talep edilen uygun ürünleri gerekli koşullarda tedarik edip depolama ve kullanıcılarına ulaştırma hizmeti vermektedir.

Firmamız teknolojik imkanları doğrultusunda; tedariğini sağladığı ürünleri ve bizden kontrol edilmesi talep edilen numunelerinin düzenli şekilde analizlerini yaparak müşterilerine hayvan beslemesi konusunda sağlıklı ve kontrol edilebilir sonuçlar sunmaktadır. 

SAYEM, kendisine edindiği misyon ile müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ve doğru ürün ile karşılayarak değer oluşturmayı esas alıp müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz doğrultusunda en iyi hizmet ve kaliteyi sağlamayı hedeflemektedir. 

SAYEM, edindiği müşteri odaklı olma, sürdürülebilir ilişkiler yaratabilme, dürüst, dinamik, güvenilir ve takım çalışmasına yatkın şirket olabilme değerleri ile var olmaktadır.

0
Faaliyet Yılı
0
Erişilen İl
0
Satış Noktası
0
+ E- Ticaret Kullanıcısı
Yem Ham Maddeleri

Yem Katkı Maddeleri (SAYEM)

Başa dön